UKS-Olimpic-Warka - strona nieoficjalna

Aktualno¶ci

Wiktor Morawski – najm³odszy br±zowy medalista UKS...

• autor: olimpic, 2016-01-25 08:23
Wiktor Morawski – najm³odszy br±zowy medalista UKS OLIMPICWiktor Morawski – najm³odszy br±zowy medalista UKS OLIMPIC

W dniach 16 – 17 stycznia 2016 r. dwudziestu jeden najm³odszych zawodników UKS OLIMPIC Warka reprezentowa³o Klub na ogólnopolskich zawodach „Od M³odzika do Olimpijczyka”, które odby³y siê na obiektach OSiR Polna w Warszawie.

Nasz najm³odszy zawodnik Wiktor Morawski r. 2007 zosta³ br±zowym medalist± na dystansie 50 m stylem dowolnym. W klasyfikacji na najlepszego zawodnika zaj±³ XI miejsce.

Na dystansie 50 m stylem motylkowym VI miejsce zdoby³a Paulina Chojnacka r. 2006.

W starszej grupie wiekowej (roczniki 2004-2005) bardzo udane zawody zaliczyli: Krzysztof Kasprzak r. 2005 – V miejsce na 100 m stylem grzbietowym i VI miejsce na 100 m stylem dowolnym, Jan Baczyñski r. 2005 – IV miejsce na 100 m stylem dowolnym i XI miejsce na 100 m stylem klasycznym, Nikola Lewicka r. 2005 – V miejsce na 100 m stylem zmiennym i VII miejsce na 100 m stylem dowolnym, Kinga Puk r. 2005 – IX miejsce na 100 m stylem klasycznym.

Nikola Lewicka w klasyfikacji na najlepszego zawodnika zajê³a VII miejsce, a Krzysztof Kasprzak – XIII miejsce.

Nasi m³odzi zawodnicy w 42 startach poprawili 35 rekordów ¿yciowych.

Trenerzy i Zarz±d Klubu sk³adaj± serdeczne gratulacje najm³odszym p³ywakom za tak udany start.

UKS OLIMPIC Warka zaprasza wszystkie chêtne do p³ywania dzieci w nasze szeregi.

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.

Brak u¿ytkowników
zalogowanych i 2 go¶ci

ogó³em: 638 565

statystyki szczegó³owe

Widzia³e¶ ju¿ nowe filmy w Galerii Video?

Czy chcecie je¼dziæ/¿eby wasze dzieci je¼dzi³y na zwody ?