Otwarte Zawody o Puchar Burmistrza Pragi Południe (I Grand Prix Ostrobramska) odbyły się w Warszawie 17 grudnia 2008 r. Wyniki: - 25 m stylem dowolnym dziewcząt 8 lat Iza Alberska miejsce 9 czas 0;24;06 Natalia Kościanek miejsce 10 czas 0;24;42 Aneta Chmielewska miejsce 11 czas 0;27;32 - 50 m stylem dowolnym dziewcząt - 10 lat Weronika Zdyb miejsce 13 czas 0;39;99 Julia Surowiecka miejsce 18 czas 0;44;28 -50 m stylem dowolnym chłopców - 10 lat Michał Przybylski miejsce 6 czas 0;35;29 Wiktor Werbanowski miejsce 19 czas 0;39;82 - 100 m stylem dowolnym dziewcząt - 12 lat Weronika Grzegorek miejsce 8 czas 1;25;32 - 100 m stylem dowolnym chłopców - 11 lat Bartłomiej Maliszewski miejsce 11 czas 1;18;19 - 100 m stylem dowolnym chłopców - 12 lat Daniel Witan miejsce 5 czas 1;09;98 Sebastian Wójcicki miejsce 13 czas 1;32;42 - 25 m stylem grzbietowym dziewcząt - 8 lat Natalia Kościanek miejsce 3 czas 0;24;64 Aneta Chmielewska miejsce 5 czas 0;25;55 Iza Alberska miejsce 8 czas 0;28;91 - 25 m stylem grzbietowym dziewcząt - 9 lat Karolina Cieplak miejsce 17 czas 0;26;04 - 50 m stylem grzbietowym dziewcząt - 10 lat Julia Surowiecka miejsce 15 czas 0;51;38 Klaudia Dobosz miejsce 16 czas 0;51;50 - 50 m stylem grzbietowym chłopców - 10 lat Michał Przybylski miejsce 6 czas 0;41;53 - 100 m stylem grzbietowym chłopców - 12 lat Daniel Witan miejsce 4 czas 1;19;67 - 50 m stylem klasycznym dziewcząt - 10 lat Klaudia Dobosz miejsce 13 czas 0;56;54 Weronika Zdyb miejsce 14 czas 0;57;38 - 50 m stylem klasycznym chłopców - 10 lat Wiktor Werbanowski miejsce 8 czas 0;50;61 Damian Kościanek miejsce 20 czas 1;00;33 - 50 m stylem klasycznym dziewcząt - 12 lat Weronika Grzegorek miejsce 8 czas 1;51;37 - 100 m stylem klasycznym chłopców - 11 lat Marcin Kasprzak miejsce 7 czas 1;47;45 Mateusz Dubiński miejsce 9 czas 1;55;62 - 100 m stylem klasycznym chłopców - 12 lat Sebastian Wójcicki miejsce 7 czas 1;50;00 - 100 m stylem motylkowym chłopców - 12 lat Aleksander Kościanek miejsce 8 czas 1;41;61 Zawody Grand Prix Piaseczna odbyły się 14 grudnia 2008 r. Wyniki: Miejsca zajęte przez naszych zawodników to: - 25 m stylem grzbietowym dziewczęta (rocznik 99 i mł.) Aneta Chmielewska miejsce 13 czas 0:24:85 Karolina Cieplak miejsce 14 czas 0:24:86 Iza Alberska miejsce 17 czas 0:28:34 - 50 m stylem grzbietowym dziewczęta (rocznik 98 - 96) Weronika Grzegorek miejsce 17 czas 0:44:09 Klaudia Bekasiewicz miejsce 20 czas 0:44:58 - 50 m stylem grzbietowym chłopcy (rocznik 98 - 96) Daniel Witan miejsce 5 czas 0:36:24 Michał Przybylski miejsce 15 czas 0:42:37 - 100 m stylem grzbietowym chłopców (rocznik 95 - 93) Sergiusz Cyngot miejsce 2 czas 1;15;04 Grzegorz Witan miejsce 3 czas 1;19;11 Marek Michalak miejsce 5 czas 1;28;17 Konrad Strzeżek miejsce 6 czas 1;40;58 - 100 m stylem grzbietowym dziewczęta (rocznik 95 - 93) Ewelina Skrzypczak miejsce 2 czas 1;33;91 - 100 m stylem zmiennym dziewcząt (rocznik 99 i mł.) Karolina Cieplak miejsce 9 czas 2;07;06 Iza Alberska miejsce 10 czas 2;08,65 Aneta Chmielewska miejsce 11 czas 2;08;85 - 100 m stylem zmiennym dziewcząt (rocznik 98 - 96) Klaudia Bekasiewicz miejsce 17 czas 1;37;13 Weronika Grzegorek miejsce 18 czas 1;37;29 - 100 m stylem zmiennym chłopców (rocznik 98 - 96) Daniel Witan miejsce 5 czas 1;20;37 Aleksander Kościanek miejsce 11 czas 1;28;50 - 200 m stylem zmiennym dziewcząt (rocznik 95 - 93) Ewelina Skrzypczak miejsce 2 czas 3;04;72 - 200 m stylem zmiennym chłopców (rocznik 95 - 93) Grzegorz Witan miejsce 2 czas 2;48;01
"Trofeum Mazowsza - Złoty Wynik 2007/2008"
9 luty 2008r. - Góra Kalwaria
50m stylem dowolnym dziewcząt gr 2
-Dobosz Klaudia miejsce 8 czas 0.45.85
-Surowiecka Julia miejsce 10,czas 0.50.54
50 metrów stylem dowolnym chłopców gr 2
-Przybylski Michał miejsce 5 ,czas,0.35.86
-Dubiński Mateusz miejsce 9 ,czas 0.43.33
-Winiarek Artur miejsce 10 ,czas 0.43.43
50m stylem dowolnym dziewcząt gr2
-Soból Karolina miejsce 4 ,czas 0.33.66
-Grzegorek Weronika miejsce 10,czas 0.38.88
50m stylem dowolnym chłopców gr3
-Witan Daniel miejsce 3 ,czas 0.32.38
-Strzeżek Konrad miejsce 5 czas 0.35.43
-Kościanek Aleksander miejsce 7,czas 0.35.98
-Wójcik Sebastian miejsce 10 ,czas 0.40.26
50 metrów stylem dowolnym dziewcząt gr 4
-Skrzypczak Ewelina miejsce 3 ,czas 0.33.22
50metrów stylem dowolnym chłopców gr 4
-Cyngot Sergiusz miejsce 8 ,czas 0.29.53
50 m stylem grzbietowym dziewcząt gr 2
-Surowiecka Julia miejsce 1,czas 0.56.08
-Dobosz Klaudia miejsce 2 ,czas 0.58.30
50 m stylem grzbietowym chłopców gr 2
-Kaszewiak Maciej miejsce 4, czas 0.43.68
-Przybylski Michał miejsce 5 ,czas 0.45.06
-Winiarek Artur miejsce 7 ,czas 0.46.23
-Werhanowski Wiktor miejsce 9 ,czas 0.49.08
-Dubiński Mateusz miejsce 11 ,czas 0.51.72
-Kacprzak Marcin miejsce 12 ,czas 0.52.34
-Kaszewiak Szymon miejsce 13 ,czas 0.55.34
50 stylem grzbietowym dziewcząt gr 3
-Grzegorek Weronika miejsce 3 ,czas 0.47.25
-Bekasiewicz Klaudia miejsce 4 ,czas 0.47.81
50m stylem grzbietowym chłopców gr 3
-Witan Daniel miejsce 1 ,czas 0.34.40
-Kościanek Aleksander miejsce 2 ,czas 0.41.41
-Michalak Marek miejsce 3 ,czas 0.42.19
50m stylem grzbietowym dziewcząt gr 4
-Skrzypczak Ewelina miejsce 2 czas 0.39.88
50m stylem grzbietowym chłopców gr 4
-Cyngot Sergiusz miejsce 4 czas 0.34.60
-Witan Grzegorz miejsce 7 czas 0.37.60
50m stylem klasycznym dziewcząt gr 2
-Surowiecka Julia miejsce 5 czas 1.01.22
-Dobosz Klaudia miejsce 6 ,czas 1.03.70
50m stylem klasycznym chłopców gr 2
-Werhanowski Wiktor miejsce 5 czas 0.51.18
-Skrzypczak Marcin miejsce 6 czas 0.52.04
-Dubiński Mateusz miejsce 7 ,czas 0.55.28
-Kaszewiak Szymon miejsce 10, czas 1.01.18
50m stylem klasycznym dziewcząt gr 3
-Soból Karolina miejsce 1 ,czas 0.45.72
-Bekasiewicz Klaudia miejsce 3 ,czas 0.50.10
50m stylem klasycznym chłopców gr 3
-Strzeżek Konrad miejsce 7, czas 0.47.56
-Wójcik Sebastian miejsce 8 ,czas 0.48.37
50m stylem klasycznym chłopców gr 4
-Witan Grzegorz miejsce 6,czas 0.39.56
50m stylem motylkowym chłopców gr 2
-Przybylszki Michał miejsce 4 ,czas 0.42.83
-Kaszewiak Maciej miejsce 5, czas 0.44.42
50m stylem motylkowym gr 3
-Kościanek Aleksander miejsce 2 ,czas 0.39.71
50m motylkowym dziewcząt gr 4
-Skrzypczak Ewelina miejsce 3, czas 0.36.65
50m stylem motylkowym chłopców gr 4
-Cyngot Sergiusz miejsce 1 ,czas 0.32.69
100m stylem zmiennym chłopców gr 3
-Witan Daniel miejsce 4 ,czas 1.26.31
100m stylem zmiennym chłopców gr 4
-Cyngot Sergius miejsce 4 ,czas 1.16.42
-Witan Grzegorz miejsce 6, czas .1.20.15
TROFEUM MAZOWSZA - ZŁOTY WYNIK - 1 MARCA 2008 R.
W A R K A
- 50 m stylem dowolnym dziewcząt - grupa II
Surowiecka Julia - miejsce 11; czas 0;46;64
Dobosz Klaudia - miejsce 13; czas 0;51;64
- 50 m stylem dowolnym chłopców - grupa II
Maliszewski Bartłomiej - miejsce 11; czas 0;39;56
Werbanowski Wiktor - miejsce 13; czas 0;40;78
Winiarek Artur - miejsce 14; czas 0;43;66
- 50 m stylem dowolnym dziewcząt - grupa III
Grzegorek Weronika - miejsce 16; czas 0;39;74
- 50 m stylem dowolnym chłopców - grupa III
Witan Daniel - miejsce 3; czas 0;32;46
Strzeżek Konrad - miejsce 7; czas 0;34;97
Michalak Marek - miejsce 9; czas 0;37;72
Kasprzak Kacper - miejsce 12; czas 0;41;14
Wójcicki Sebastian - miejsce 13; czas 0;41;36
- 50 m stylem dowolnym dziewcząt - grupa IV
Skrzypczak Ewelina - miejsce 3; czas 0;32;34
- 50 m stylem dowolnym chłopców - grupa IV
Cyngot Sergiusz - miejsce 10; czas 0;29;35
- 50 m stylem klasycznym dziewcząt - grupa II
Surowiecka Julia - miejsce 9; czas 0;59;68
Dobosz Klaudia - miejsce 10; czas 1;02;34
- 50 m stylem klasycznym chłopców - grupa II
Werbanowski Wiktor - miejsce 7; czas 0;51;23
Kasprzak Marcin - miejsce 8; czas 0,51,81
Dubiński Mateusz - miejsce 10; czas 0;54;88
- 50 m stylem klasycznym dziewcząt - grupa III
Bekasiewicz Klaudia - miejsce 9; 0;50;99
- 50 m stylem klasycznym chłopców - grupa III
Strzeżek Konrad - miejsce 5; czas 0;46;72
Wójcicki Sebastian - miejsce 6; czas 0;50;19
Kasprzak Kacper - miejsce 7; czas 0;50;55
- 50 m stylem klasycznym chłopców - grupa IV
Grzegorz Witan - miejsce 6; czas 0;40;02
- 50 m stylem grzbietowym dziewcząt - grupa II
Surowiecka Julia - miejsce 6; czas 0;58;97
Dobosz Klaudia - miejsce 7; czas 0;59;75
-50 m stylem grzbietowym chłopców - grupa II
Winiarek Artur - miejsce 6; czas 0;45;06
Dubiński Mateusz - miejsce 10; czas 0;54;28
- 50 m stylem grzbietowym dziewcząt - grupa III
Grzegorek Weronika - miejsce 8; czas 0;47;07
Bekasiewicz Klaudia - miejsce 9; czas 0;48;12
- 50 m stylem grzbietowym chłopców - grupa III
Witan Daniel - miejsce 1; czas 0;38;53
Kościanek Aleksander - miejsce 4; czas 0;42;23
Michalak Marek - miejsce 5; czas 0;42;38
- 50 m stylem grzbietowym dziewcząt - grupa IV
Skrzypczak Ewelina - miejsce 3; czas 0;41;51
- 50 m stylem grzbietowym chłopców - grupa IV
Grzegorz Witan - miejsce 7; czas 0;37;00
- 50 m stylem motylkowym chłopców - grupa III
Kościanek Aleksander - miejsce 2; czas 0;38;40
- 50 m stylem motylkowym dziewcząt - grupa IV
Skrzypczak Ewelina - miejsce 3; czas 0;36;44
- 50 m stylem motylkowym chłopców - grupa IV
Cyngot Sergiusz - miejsce 5; czas 0;32;56
- 100 m stylem zmiennym chłopców - grupa IV
Cyngot Sergiusz - miejsce 6; czas 1;16;69
Witan Grzegorz - miejsce 8; czas 1;19;63
- sztafeta 4 x 50 m chłopców stylem dowolnym - grupa III
OLIMPIC Warka - miejsce 2; czas 2;44;85
TROFEUM MAZOWSZA - ZŁOTY WYNIK - 5 KWIETNIA 2008 R.
P Ł O Ń S K
- 50 m stylem dowolnym dziewcząt - grupa II
Surowiecka Julia - miejsce 5; czas 0;45;96
- 50 m stylem dowolnym chłopców - grupa II
Przybylski Michał - miejsce 4; czas 0;35;00
Maliszewski Bartek - miejsce 9; czas 0;41;50
- 50 m stylem dowolnym dziewcząt - grupa III
Grzegorek Weronika - miejsce 11; czas 0;39;27
- 50 m stylem dowolnym chłopców - grupa III
Witan Daniel - miejsce 1; czas 0;33;06
Strzeżek Konrad - miejsce 4; czas 0;35;91
Wójcicki Sebastian - miejsce 7; czas 0;40;26
Kasprzak Kacper - miejsce 8; czas 0;48;28
- 50 m stylem dowolnym dziewcząt - grupa IV
Skrzypczak Ewelina - miejsce 4; czas 0;33;45
- 50 m stylem klasycznym dziewcząt - grupa II
Dobosz Klaudia - miejsce 2; czas 1;00;28
Zdyb Weronika - miejsce 3; czas 1;02;25
- 50 m stylem klasycznym chłopców - grupa II
Dubiński Mateusz - miejsce 4; czas 0;50;03
Werbanowski Wiktor - miejsce 5; czas 0;50;63
Kasprzak Marcin - miejsce 6; czas 0;51;32
- 50 m stylem klasycznym dziewcząt - grupa III
Bekasiewicz Klaudia - miejsce 7; czas 0;51;06
- 50 m stylem klasycznym chłopców - grupa III
Strzeżek Konrak - miejsce 3; czas 0;46;69
Wójcicki Sebastian - miejsce 4; czas 0;47;53
Kasprzak Kacper - miejsce 6; czas 0;49;47
- 50 m stylem klasycznym chłopców - grupa IV
Witan Grzegorz - miejsce 4; czas 0;39;28
- 50 m stylem grzbietowym dziewcząt - grupa II
Surowiecka Julia - miejsce 2; czas 0;47;20
Dobosz Klaudia - miejsce 5; czas 0;56;83
Zdyb Weronika - miejsce 6; czas 0;57;66
- 50 m stylem grzbietowym chłopców - grupa II
Przybylski Michał - miejsce 5; czas 0;44;15
Maliszewski Bartek - miejsce 7; czas 0;47;46
Werbanowski Wiktor - miejsce 8; czas 0;50;66
Dubiński Mateusz - miejsce 10; czas 0;51;19
Kasprzak Marcin - miejsce 12; czas 0;54;54
- 50 m stylem grzbietowym dziewcząt - grupa III
Grzegorek Weronika - miejsce 5; czas 0;47;41
Bekasiewicz Klaudia - miejsce 6; 0;47;50
- 50 m stylem grzbietowym chłopców - grupa III
Witan Daniel - miejsce 1; czas 0;37;69
Kościanek Aleksander - miejsce 2; czas 0;41;18
Michalak Marek - miejsce 3; czas 0;42;00
- 50 m stylem grzbietowym dziewcząt - grupa IV
Skrzypczak Ewelina - miejsce 3, 0;40;17
- 50 m stylem grzbietowym chłopców - grupa IV
Cyngot Sergiusz - miejsce 4; czas 0;34;53
Witan Grzegorz - miejsce 6; czas 0;37;15
- 50 m stylem motylkowym chłopców - grupa II
Przybylski Michał - miejsce 3; czas 0;41;87
- 50 m stylem motylkowym chłopców - grupa III
Kościanek Aleksander - miejsce 1; czas 0;38;57
- 50 m stylem motylkowym dziewcząt - grupa IV
Skrzypczak Ewelina - miejsce 3; czas 0;35;05
- 50 m stylem motylkowym chłopców - grupa IV
Cyngot Sergiusz - miejsce 3; czas 0;32;37
- 100 m stylem zmiennym chłopców - grupa IV
Cyngot Sergiusz - miejsce 3; czas 1;15;06
Witan Grzegorz - miejsce 6; czas 1;17;43
- sztafeta 4x50 zmiennym chłopcy - grupa III
OLIMPIC Warka - miejsce 1; czas 2;41;31
- sztafeta 4x50 zmiennym dziewcząt - grupa III
OLIMPIC Warka - miejsce 3; czas 2;56;13
Drużynowe Mistrzostwa Polski 12 latków; 12-13.04.08
Ożarów Mazowiecki.
50m stylem motylkowym chłopców
-Kościanek Aleksander miejsce 17 ,czas 0.38.94
100m stylem grzbietowym chłopców
-Witan Daniel miejsce 15,czas 1.22.42
-Kościanek Aleksander miejsce 28 ,czas 1.32.49
100m stylem klasycznym chłopców
-Wójcicki Sebastian miejsce 26 , czas 1.48.20
50 m stylem dowolnym chłopców
-Witan Daniel miejsce 16 ,czas 0.32.35
100 m stylem dowolnym chłopców
-Witan Daniel miejsce 22, czas 1;13;48
MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PŁYWACKIE "O PUCHAR BURMISTRZA PŁOŃSKA"
10 MAJA 2008 - P Ł O Ń S K
- 100 m stylem dowolnym dziewcząt - 12 lat
Bekasiewicz Klaudia - czas 1;36;36
- 100 m stylem dowolnym dziewcząt - 10 lat
Surowiecka Julia - czas 1;41;90
- 100 m stylem dowolnym chłopców - 14 lat
Cyngot Sergiusz - miejsce 11; czas 1;02;95
- 100 m stylem dowolnym chłopców - 13 lat
Strzeżek Konrad - miejsce 17; czas 1;34;73
- 100 m stylem dowolnym chłopców - 12 lat
Witan Daniel - miejsce 10; czas 1;10;56
- 100 m stylem dowolnym chłopców - 11 lat
Winiarek Artur - czas 1;37;03
- 100 m stylem klasycznym dziewcząt - 13 lat
Bekasiewicz Klaudia - czas 1;49;07
- 100 m stylem klasycznym dziewcząt - 10 lat
Zdyb Weronika - miejsce 14; czas 2;07;79
Dobosz Klaudia - miejsce 15; czas 2;08;92
- 100 m stylem klasycznym chłopców 14-16 lat
Witan Grzegorz - miejsce 8; czas 1;25;55
- 100 m stylem klasycznym chłopców - 13 lat
Kasprzak Kacper - czas 1;49;88
Strzeżek Konrad - czas 1;52;21
- 100 m stylem klasycznym chłopców - 12 lat
Wójcicki Sebastian - czas 1;44;77
- 100 m stylem klasycznym chłopców - 11 lat
Dubiński Mateusz - czas 1;53;39
- 100 m stylem klasycznym chłopców - 10 lat
Werbanowski Wiktor - miejsce 6; czas 1;51;27
- 100 m stylem grzbietowym dziewcząt 14-16 lat
Skrzypczak Ewelina - miejsce 10; czas 1;26;00
- 100 m stylem grzbietowym dziewcząt - 12 lat
Grzegorek Weronika - czas 1;38;48
- 100 m stylem grzbietowym dziewcząt - 10 lat
Surowiecka Julia - czas 1;56;35
Dobosz Klaudia - czas 2;00;48
- 100 m stylem grzbietowym chłopców - 13 lat
Kasprzak Kacper - czas 1;48;93
- 100 m stylem grzbietowym chłopców - 12 lat
Daniel Witan - miejsce 8; czas 1;19;77
Kościanek Aleksander - czas 1;32;09
- 100 m stylem grzbietowym chłopców - 11 lat
Winiarek Artur - miejsce 12; czas 1;39;90
Maliszewski Bartek - miejsce 13; czas 1;45;13
Dubiński Mateusz - miejsce 15; czas 1;54;50
- 50 m stylem motylkowym chłopców - 10 lat
Przybylski Michał - miejsce 3; czas 0;42;21
- 100 m stylem zmiennym chłopców - 10 lat
Werbanowski Wiktor - czas 1;47;31
- 200 m stylem zmiennym chłopców 14-16 lat
Witan Grzegorz - czas 2;47;93
- 100 m stylem motylkowym chłopców 14-16 lat
Cyngot Sergiusz - czas 1;12;28
TROFEUM MAZOWSZA - ZŁOTY WYNIK 2008
15 MAJA 2008 - PRUSZKÓW
- 50 m stylem dowolnym dziewcząt 10-11 lat
Weronika Zdyb - miejsce 6; czas 0;44;37
Julia Surowiecka - miejsce 7; czas 0;44;63
- 50 m stylem dowolnym chłopców 10-11 lat
Michał Przybylski - miejsce 5; czas 0;35;28
Artur Winiarek - miejsce 7; czas 0;40;39
Wiktor Werbanowski - miejsce 8; czas 0;40;98
Bartek Maliszewski - miejsce 9; czas 0;41;28
Marcin Kasprzak - miejsce 10; czas 0;41;59
- 50 m stylem klasycznym dziewcząt 10-11 lat
Weronika Zdyb - miejsce 6; czas 1;00;38
- 50 m stylem klasycznym chłopców 10-11 lat
Wiktor Werbanowski - miejsce 4; czas 0;50;68
Mateusz Dubiński - miejsce 5; czas 0;51;89
Marcin Kasprzak - miejsce 6; czas 0;51;97
- 50 m stylem grzbietowym dziewcząt 10-11 lat
Julia Surowiecka - miejsce 6; czas 0;55;10
- 50 m stylem grzbietowym chłopców 10-11 lat
Michał Przybylski - miejsce 5; czas 0;44;32
Artur Winiarek - miejsce 6; czas 0;45;57
Bartek Maliszewski - miejsce 7; czas 0;47;68
Mateusz Dubiński - miejsce 8; czas 0;52;40
Marcin Kasprzak - miejsce 10; czas 0;55;44
- 50 m stylem dowolnym chłopców 12-13 lat
Daniel Witan - miejsce 3; czas 0;31;93
Sebastian Wójcicki - miejsce 6; czas 0;40;09
Oskar Bogumił - miejsce 8; czas 0;46;99
- 50 m stylem klasycznym dziewcząt 12-13 lat
Klaudia Bekasiewicz - miejsce 4; czas 0;50;89
- 50 m stylem klasycznym chłopców 12-13 lat
Sebastian Wójcicki - miejsce 5; czas 0;47;35
Kacper Kasprzak - miejsce 7; czas 0;50;42
- 50 m stylem grzbietowym dziewcząt 12-13 lat
Klaudia Bekasiewicz - miejsce 7; czas 0;46;44
- 50 m stylem grzbietowym chłopców 12-13 lat
Daniel Witan - miejsce 1; czas 0;37;61
Aleksander Kościanek - miejsce 2; czas 0;41;45
Oskar Bogumił - miejsce 5; czas 0;51;18
- 50 m stylem motylkowym chłopców 12-13 lat
Aleksander Kościanek - miejsce 2; czas 0;40;76
- 100 m stylem zmiennym chłopców 12-13 lat
Daniel Witan - miejsce 4; czas 1;22;52
Aleksander Kościanek - miejsce 5; czas 1;32;00
- 50 m stylem dowolnym dziewcząt 14-16 lat
Ewelina Skrzypczak - miejsce 3; czas 0;32;62
- 50 m stylem klasycznym chłopców 14-16 lat
Grzegorz Witan - miejsce 4; czas 0;39;87
- 50 m stylem grzbietowym dziewcząt 14-16 lat
Ewelina Skrzypczak - miejsce 3; czas 0;40;76
- 50 m stylem grzbietowym chłopców 14-16 lat
Sergiusz Cyngor - miejsce 3; czas 0;33;59
Grzegorz Witan - miejsce 5; czas 0;37;90
- 50 m stylem motylkowym chłopców 14-16 lat
Sergiusz Cyngot - miejsce 4; czas 0;32;16
- 100 m stylem zmiennym chłopców 14-16 lat
Sergiusz Cyngot - miejsce 3; czas 1;12;04
Grzegorz Witan - miejsce 5; czas 1;20;34
KORESPONDENCYJNE MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI 10-11 LAT
13.05 - 01.06.2008 R. PIASECZNO
- 50 m stylem dowolnym chłopców 10 lat
Michał Przybylski - miejsce 3; czas 0;42;30
- 100 m stylem klasycznym chłopców 11 lat
Mateusz Dubiński - miejsce 18; czas 1;52;16
- 100 m stylem grzbietowym chłopców 11 lat
Artur Winiarek - miejsce 12; czas 1;38;11
Bartek Maliszewski - miejsce 15; czas 1;44;43
Marcin Kasprzak - miejsce 17; czas 1;48;39
Mateusz Dubiński - miejsce 18; czas 1;49;78
- 100 m stylem dowolnym chłopców 10 lat
Michał Przybylski - miejsce 4; czas 1;24;19
- 100 m stylem dowolnym chłopców 11 lat
Artur Winiarek - miejsce 29; czas 1;30;53
Bartek Maliszewski - miejsce 32; czas 1;31;44
OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY MŁODZIKÓW I JUNIORÓW
6 - 7 CZERWIEC 2008 R. - WARSZAWA (BASEN 50 M)
- 50 m stylem dowolnym chłopców 12 lat
Daniel Witan - miejsce 18; czas 0;33;55
- 100 m stylem dowolnym chłopców 12 lat
Daniel Witan - miejsce 19; czas 1;16;94
- 100 m stylem grzbietowym chłopców 12 lat
Daniel Witan - miejsce 9; czas 1;23;99
GRAND PRIX PIASECZNA - 4.10.2008 R.
- 50 m stylem motylkowym chłopców 11-12 lat
Daniel Witan - miejsce 5; czas 0;37;65
Aleksander Kościanek - miejsce 10; czas 0;40;07
- 100 m stylem motylkowym dziewcząt 13-15 lat
Ewelina Skrzypczak - miejsce 2; czas 1;25;49
- 100 m stylem motylkowym chłopców 13-15 lat
Sergiusz Cyngot - miejsce 2; czas 1;11;88
- 100 m stylem zmiennym chłopców 11-12 lat
Daniel Witan - miejsce 2; czas 1;21;10
Aleksander Kościanek - miejsce 11; czas 1;32;03
- 200 m stylem zmiennym dziewcząt 13-15 lat
Ewelina Skrzypczak - miejsce 2; czas 3;05;39
- 200 m stylem zmiennym chłopców 13-15 lat
Sergiusz Cyngot - miejsce 2
OKRĘGOWA LIGA PŁYWACKA WARSZAWY I MAZOWSZA
ROCZNIK 96 - 16.10.2008R. - PRUSZKÓW
- 100 m stylem dowolnym chłopców
Daniel Witan - miejsce 13; czas 1;13;23
- 100 m stylem grzbietowym chłopców
Daniel Witan - miejsce 9; czas 1;18;82
Aleksander Kościanek - miejsce 20; czas 1;32;44
100 m stylem motylkowym chłopców
Aleksander Kościanek - miejsce 16; czas 1;47;10
OKRĘGOWA LIGA PŁYWACKA WARSZAWY I MAZOWSZA
ROCZNIK 96 - 15.11.2008 R. OŻARÓW MAZ.
- 100 m stylem grzbietowym chłopców
Daniel Witan - miejsce 13; czas 1;19;92
- 50 m stylem dowolnym chłopców
Daniel Witan - miejsce 30; czas 0;32;45
VI OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
8.11.2008R. - SOKOŁÓW PODLASKI
- 50 m stylem motylkowym dziewcząt 9-10 lat
Weronika Zdyb - miejsce 8; czas 0;52;05
- 50 m stylem motylkowym chłopców 9-10 lat
Michał Przybylski - miejsce 1; czas 0;43;69
- 50 m stylem motylkowym chłopców 11-12 lat
Aleksander Kościanek - miejsce 13; czas 0;39;05
- 100 m stylem motylkowym chłopców 13-15 lat
Sergiusz Cyngot - miejsce 3; czas 1;10;11
- 50 m stylem grzbietowym dziewcząt 8 lat
Iza Alberska - miejsce 4; czas 1;03;87
- 50 m stylem grzbietowym dziewcząt 9-10 lat
Julia Surowiecka - miejsce 19; czas 0;51;36
Karolina Cieplak - miejsce 29; czas 1;05;16
- 50 m stylem grzbietowym dziewcząt 11-12 lat
Weronika Grzegorek - miejsce 15; czas 0;45;59
Klaudia Bekasiewicz - miejsce 17; czas 0;46;09
-50 m stylem grzbietowym chłopców 11-12 lat
Daniel Witan - miejsce 3; czas 0;36;39
Aleksander Kościanek - miejsce 9; czas 0;41;36
- 50 m stylem klasycznym dziewcząt 11-12 lat
Weronika Grzegorek - miejsce 14; czas 0;48;61
Klaudia Bekasiewicz - miejsce 18; czas 0;50;94
- 50 m stylem klasycznym chłopców 9-10 lat
Wiktor Werbanowski - miejsce 8; czas 0;51;10
- 50 m stylem dowolnym dziewcząt 8 lat
Iza Alberska - miejsce 5; czas 0;56;35
- 50 m stylem dowolnym dziewcząt 9-10 lat
Weronika Zdyb - miejsce 13; czas 0;41;85
Karolina Cieplak - miejsce 29; czas 53;92
- 50 m stylem dowolnym chłopców 9-10 lat
Michał Przybylski - miejsce 3; czas 0;36;11
Wiktor Werbanowski - miejsce 8; czas 0;39;99
- 50 m stylem dowolnym chłopców 11-12 lat
Daniel Witan - miejsce 8; czas 0;32;37
- 100 m stylem dowolnym chłopców 13-15 lat
Sergiusz Cyngot - miejsce 7; czas 1;02;92
dzisiaj: 2, wczoraj: 11
ogółem: 637 307
statystyki szczegółowe